odpovedzte mi pán Mečiar

Autor: Vladimír Hano | 3.6.2010 o 10:52 | (upravené 4.6.2010 o 7:20) Karma článku: 4,76 | Prečítané:  1454x

Je politik povinný odpovedať na otázky občana-voliča, ktoré mu tento poslal e-mailom ? Myslím, že hlavne pred voľbami by politik mal komunikovať s voličmi. Otázka je, akú formu  táto komunikácia má mať.

Politici budú určite argumentovať, že nemajú čas reagovať na každý e-mail, ktorý dostanú od občanov a s voličmi sa stretávajú na mítingoch. Je to pravda, no nechodia všade a ani občan sa nemusí o takom stretnutí včas dozvedieť.

Na druhej strane, ak na politika padne tieň podozrenia napríklad z páchania trestnej činnosti, tak podľa môjho názoru, by na takúto otázku mal odpovedať vo vlastnom záujme. Ak neodpovie, ten čo mu tú otázku dal, si môže myslieť, že je to pravda a šíriť to ďalej.

Niekoľko otázok som sám takto položil predsedovi ĽS-HZDS Vladimírovi Mečiarovi , keď predtým som sa ho márne snažil zastihnúť na centrále. Nereagoval na ne a nevyužil tak príležitosť obhájiť sa a uviesť veci na správnu mieru. Jeho odpoveď by pomohla voličom zorientovať sa v dnešnom svete plnom pretvárky a klamstiev. Nakoniec slovo PRAVDA má pán Mečiar dokonca na bilboarde a volič by tú pravdu chcel vedieť. Má morálne právo ju vedieť z jednoduchého dôvodu, aby sa vedel objektívne a správne rozhodnúť vo voľbách. Takto vlastne volič, bez informácii s nezodpovedanými otázkami kupuje vo voľbách mačku vo vreci.

Neviem, čo si mám o tom myslieť. Možno si v záplave iných pán Mečiar moje e-maily nevšimol, alebo e-mailové adresy, ktoré som získal na internete na oficiálnej stránke ĽS-HZDS sú neplatné. Možné je ,že na mňa jednoducho kašle, veď som len obyčajný volič. Posledná možnosť je, že sa obhájiť nechce, alebo “nemôže.“

Takže posledný pokus pán Mečiar. Prosím Vás aj touto cestou, odpovedzte mi na moje otázky.Dúfam, že to bude ešte pred voľbami 2010. Ďakujem.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Jankovská sa priznala k svojej trestnej činnosti, vypovedá na NAKA v Nitre

Počas akcie Víchrica zadržali podnikateľa Zoroslava Kollára aj piatich sudcov.

Cynická obluda

Ústupok vlastencom

Ministerstvo financií v poslednej chvíli zmenilo svoj názor na pripravovaný zákaz domáceho pálenia.


Už ste čítali?